Hakkımızda

Foks Deterjan

  Şirketimiz Foks Deterjan 1998 yılında İzmir ilinde faaliyetine başlamıştır. Farklı ürün kategorilerinde uzmanlaşan şirketimizin talebe bağlı bir çok fason üretimi de mevcuttur. Foks Deterjan Kirsavar, Kireçsavar, Oda Parfümleri ve Foks Halı Şampuanı üretimlerini aktif olarak devam ettiren ve EKOLOJİK ürün yelpazesiyle de tüm Türkiye’deki fabrikalara ve bireylere hizmetini sürdürmektedir.


Misyon

Ekolojinin öneminin farkındayız bu yüzden de müşterilerimizin daha temiz ve sağlıklı bir şekilde temizliklerini gerçekleştirebilmeleri için kaliteden ödün vermeden günümüz nano teknolojilerini de kullanarak en hesaplı ve güvenilir ürünler üretmekteyiz. Sadece müşterilerimizi değil doğamızı ve dünyamızı da düşünmek zorundayız. Ülkemizin yer altı ve yer üst üsularını kirletmeden de temizlik yapılabileceğini ürünlerimiz ile kanıtlamak niyetindeyiz. Yarınımız çocuklarımıza daha temiz ve onların yaşayabilecekleri temiz bir çevre bırakmak niyetindeyiz.

Vizyon

Üretimini ve dağıtımını firmamızın yaptığı genel temizlik ürünleriyle yarınlarımızı da düşünerek hareket etmekteyiz. Çocuklarımıza daha temiz ve sağlıklı bir ortam bırakma bilinciyle güçlü, şeffaf ve dürüst bir şirket vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır. Amacımız kendi ülkemizde insanlarımıza da bu ürünler ile ekolojik temizliğin avantajlarını gösterebilmektir. Foks Deterjan ürünlerini öncelikle kendi ülkemizin insanlarına sonra da tüm dünya milletlerine tanıtmak niyetindeyiz.

1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by